امروز جمعه 25 آبان 1397
عضویت در خبرنامه
لطفا مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید
نام شما :
ایمیل :
موبایل :

اوقات شرعی
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست ؟

بازدید تولیت خیمه گاه حسینی از ضریح مطهر خیمه گاه امام سجاد(ع)

حاج فاضل ابودکه تولیت خیمه گاه حسینی و معاون تشریفات و روابط عمومی حرم مطهر امام حسین (ع) از پروژه ساخت ضریح مطهر خیمه گاه حضرت امام سجاد (ع) بازدید کرد.

در این بازدید که اسکندر قاسمی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس و مهندس عباس فخار مسئول دفتر فنی ستاد بازسازی عتبات عالیات حضور داشتند ، تولیت خیمه گاه حسینی از روند ساخت این ضریح مطهر بازدید و درجریان آخرین مراحل ساخت این پروژه عظیم قرار گرفت.

 حاج فاضل ابودکه معاون تشریفات و روابط عمومی حرم مطهر امام حسین (ع) در حاشیه این دیدار و درجمع خادمان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس با بیان اینکه خدمت به ساحت مقدس ائمه معصومین (علیهم السلام) جزء عنایات خاصه خدای متعال است که به بندگان شایسته خود عطا می کند ، گفت : باید قدر این خادمی بارگاههای اهل بیت رسول الله (ص) را دانست زیرا این بزرگان انواری از ذات مقدس الهی هستند.

وی با اشاره به اینکه کربلا مدار جهان هستی هست ، ادامه داد: شما مشاهده می کنید که در اربعین چه جمعیت عظیمی برای خشنودی امام زمان (عج) و قرار گرفتن در مدار حسینی در گرداگرد حرم مطهر امام حسین (ع) جمع می شوند و این نشان از اینکه امام حسین (ع) یک حقیقت همیشه زنده است که شمع وجود این خون خدا هرگز خاموش نخواهد شد.

تولیت خیمه گاه حسینی در پایان با ابراز خرسندی از روند ساخت ضریح مطهر خیمه گاه حضرت امام سجاد(ع) از زحمات همه هنرمندان و خادمان ساخت این پروژه مقدس را تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود که این نشان ماندگار بتواند یاد و نام مقدس حضرت علی ابن الحسین امام سجاد(ع) را بیش از پیش گسترش دهد./

تاریخ درج :  1397/4/4

تعداد بازدیدها : 153
 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پخش زنده
پخش زنده حرم
حدیث روز

  رسول گرامی اسلام صلى الله عليه و آله :

حُبّي و حُبُّ أهلِ بَيْتي نافِعٌ في سَبعةِ مَواطِنَ أهْوالُهنَّ عظيمةٌ : عِند الوَفاةِ ، و في القَبرِ ، و عِند النُّشورِ، و عِند الكِتابِ ، و عِند الحِسابِ ، و عِند الميزانِ ، و عِند الصِّراطِ .

دوست داشتن من و دوست داشتن خاندان من در هفت جاى بسيار وحشتناك به كار آيد: هنگام مردن، در گور، هنگام رستاخيز، هنگام ديدن نامه اعمال، هنگام حسابرسى [اعمال]، نزد ترازو[ى اعمال ]و صراط.

پیوند ها