امروز جمعه 25 آبان 1397
عضویت در خبرنامه
لطفا مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید
نام شما :
ایمیل :
موبایل :

اوقات شرعی
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست ؟

تمامی نذورات اهدایی مردم به چرخه اقتصاد کشور باز می گردد

اسکندر قاسمی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در دیدار با مدیریت امور شعب بانک انصار استان فارس با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات کلیه اقدامات خود را بر اساس نذورات اهدایی مردم کشورمان در امر مقدس بازسازی ، نوسازی و توسعه حرم های مطهر ائمه معصومین (ع) انجام می دهد ، گفت: وظیفه ستاد بازسازی سازماندهی همه نذورات و هدایای مردم برای عتبات عالیات است تا بتواند به کمک این نذورات خدماتی را در حرم های مطهر به مردم شریف کشورمان  ارائه دهد.

وی با اشاره به اینکه تمامی نذورات مردم به چرخه اقتصادی کشور باز می گردد ، ادامه داد: کلیه اقلام ، مصالح و لوازماتی که برای این امر مقدس تهیه می شود از بازار کشور عزیزمان خریداری و این پول با برکت در چرخه اقتصاد کشورمان رونق داده است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در ادامه با بیان اینکه نیروهای خادم ستاد نیروهای متبرع و با عشق و ارادت به ساحت مقدس ائمه معصومین (ع) در آستان مقدس آن امامان همام مشغول به خدمت می باشند ، افزود: این عشق و علاقه موجب برپاماندن هرچه باشکوه تر این بارگاههای مقدس شده است و مردم عزیزمان در راه حفظ و حراست از این بقعه های آسمانی از جان و مال خودشان گذشته اند.

در این دیدار مصطفی معلمی مدیر امور شعب بانک انصار استان فارس با بیان اینکه خدمت کردن به ائمه اطهار (ع) توفیقی بزرگ که خدای متعال نصیب هرکسی نخواهد کرد ، گفت : بانک انصار استان فارس افتخار دارد از سالیان گذشته تا به امروز در کنار ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در این عرصه با برکت گام برداشته و انشاالله در آینده هم با توکل برخدای بزرگ در این راه پرخیر مشارکت و فعالیت خواهد داشت .

تاریخ درج :  1397/5/17

تعداد بازدیدها : 119
 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پخش زنده
پخش زنده حرم
حدیث روز

  رسول گرامی اسلام صلى الله عليه و آله :

حُبّي و حُبُّ أهلِ بَيْتي نافِعٌ في سَبعةِ مَواطِنَ أهْوالُهنَّ عظيمةٌ : عِند الوَفاةِ ، و في القَبرِ ، و عِند النُّشورِ، و عِند الكِتابِ ، و عِند الحِسابِ ، و عِند الميزانِ ، و عِند الصِّراطِ .

دوست داشتن من و دوست داشتن خاندان من در هفت جاى بسيار وحشتناك به كار آيد: هنگام مردن، در گور، هنگام رستاخيز، هنگام ديدن نامه اعمال، هنگام حسابرسى [اعمال]، نزد ترازو[ى اعمال ]و صراط.

پیوند ها