امروز جمعه 25 آبان 1397
عضویت در خبرنامه
لطفا مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید
نام شما :
ایمیل :
موبایل :

اوقات شرعی
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست ؟

ارزش هدایا به عتبات عالیات ارزش دلدادگی یک ملت به اهل بیت (ع) است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اهدا هدیه به اهل بیت (ع) از طرف حضرات معصومین (علیهم السلام) بدون پاسخ نخواهند ماند، گفت: اگر کسی این حال را درک نمی‌کنند باید در درون خود تحول ایجاد کنند چرا که زبان این هدایا، زبان فطرت است، اگر کسی این احساس را درک نمی‌کند درون خود را کاوش کند.

وی افزود: مبلغ مهم نیست، بلکه ارزش این هدایا ارزش دلدادگی یک ملت به اهل بیت (ع) است، امید است با برنامه‌ریزی ستاد بازسازی عتبات نمود این هدایا را در حرمین اهل بیت (ع) مشاهده کنیم.

لازم به ذکر است مراسمی از جواهرات و نذورات اهدائی مردم فارس جهت آستان مقدس ائمه معصومین (علیهم السلام) در عتبات عالیات رونمایی شد تا از آن جهت توسعه حرم های مطهر آن بارگاه های بهشتی استفاده شود

تاریخ درج :  1397/6/7

تعداد بازدیدها : 107
 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پخش زنده
پخش زنده حرم
حدیث روز

  رسول گرامی اسلام صلى الله عليه و آله :

حُبّي و حُبُّ أهلِ بَيْتي نافِعٌ في سَبعةِ مَواطِنَ أهْوالُهنَّ عظيمةٌ : عِند الوَفاةِ ، و في القَبرِ ، و عِند النُّشورِ، و عِند الكِتابِ ، و عِند الحِسابِ ، و عِند الميزانِ ، و عِند الصِّراطِ .

دوست داشتن من و دوست داشتن خاندان من در هفت جاى بسيار وحشتناك به كار آيد: هنگام مردن، در گور، هنگام رستاخيز، هنگام ديدن نامه اعمال، هنگام حسابرسى [اعمال]، نزد ترازو[ى اعمال ]و صراط.

پیوند ها