امروز دوشنبه 30 مهر 1397
عضویت در خبرنامه
لطفا مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید
نام شما :
ایمیل :
موبایل :

اوقات شرعی
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست ؟

اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات موجب تقویت باورهای دینی و معرفتی و گسترش خیر برکت در جامعه است

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس صبح امروز در دیدار با رئیس و معاونین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس اقدمات این ستاد را مایه خیر و برکت در جامعه دانست و افزود : تقویت باورهای دینی و معرفتی در کشور و خارج کشور با حضوری مقتدرانه شما محقق شده است و ما هم به نوبه ی خود از این اقدامات معنوی و که احیاء معروفات می باشد ،  بسیار سپاسگذاریم .


به گزازش پایگاه اطلاع رسانی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس ، سردار احمد علی گودرزی گفت : مجموعه نیروی انتظامی استان فارس با همه ی وجود آماده همکاری همه جانبه با ستاد بازسازی عتبات عالیات بوده و ما آنچه که از دستمان برمی آید در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم .


وی با بیان اینکه قبل از حضور در فارس ، در استان البرز کمک های در بحث بازسازی عتبات عالیات توسط نیروی انتظامی استان صورت گرفته است ادامه داد :  پرسنل زحمت کش انتظامی استان البرز با اعتقادات بالای مذهبی جهت منبت کاری داخل ضریح مطهر حضرت حبیب بن مظاهر(ع) مبلغ 70 میلیون تومان نذورات اهدا نموده اند و با توجه به پتانسیل بالای مجموعه نیروی انتظامی استان فارس این آمادگی جهت اینگونه مشارکت ها در استان فراهم می باشد .


در ادامه این دیدار جابر مهدی یار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس ضمن ارائه گزارش از روند فعالیت های ستاد استان فارس در نوسازی و بازسازی حرم های مطهر ائمه اطهار(ع) ، آمادگی ستاد را جهت همکاری هرچه بیشتر با مجموعه نیروی انتظامی استان فارس اعلام نمود.

تاریخ درج :  1393/4/29

تعداد بازدیدها : 865
 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پخش زنده
پخش زنده حرم
حدیث روز

  رسول گرامی اسلام صلى الله عليه و آله :

حُبّي و حُبُّ أهلِ بَيْتي نافِعٌ في سَبعةِ مَواطِنَ أهْوالُهنَّ عظيمةٌ : عِند الوَفاةِ ، و في القَبرِ ، و عِند النُّشورِ، و عِند الكِتابِ ، و عِند الحِسابِ ، و عِند الميزانِ ، و عِند الصِّراطِ .

دوست داشتن من و دوست داشتن خاندان من در هفت جاى بسيار وحشتناك به كار آيد: هنگام مردن، در گور، هنگام رستاخيز، هنگام ديدن نامه اعمال، هنگام حسابرسى [اعمال]، نزد ترازو[ى اعمال ]و صراط.

پیوند ها