امروز دوشنبه 30 مهر 1397
عضویت در خبرنامه
لطفا مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید
نام شما :
ایمیل :
موبایل :

اوقات شرعی
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست ؟

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس : کمک به ساخت عتبات عالیات یک سعادت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید عباس موسوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس در دیدار با رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس با اشاره به وجود حب و ارادت به خاندان ائمه اطهار در تارو‌پود همه شیعیان، کمک به ساخت عتبات عالیات را یک سعادت دانست و اظهار کرد: در اختیار ائمه اطهار بودن برگ برنده برای موفقیت در تمام مراحل زندگی دنیایی و اخروی به شمار آید.

وی خاطر نشان کرد: عشق به اهل بیت(ع) و کمک به بازسازی حرم معصومین(ع) تمایل قلبی همه شیعیان و مریدان خاندان ائمه(ع) است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینکه برای بازسازی عتبات عالیات اگر چه راه مشکلی را در پیش دارد، گفت: تلاش برای بازسازی عتبات عالیات و خدمت به اهل بیت(ع) بدون مزد و اجر نمی ماند و دستگاه های اجرایی که در خدمت اهل بیت(ع) هستند باید شکرگذار این نعمت بزرگ باشند.

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: استان فارس همواره جزء یکی از استان های پیشرو در امر کمک به بقاع متبرکه و بازسازی عتبات عالیات بوده است.

وی تأکید کرد: تبلیغات و اطلاع رسانی باید بیش از پیش بیشتر شده و مردم با کارهایی که برای بازسازی و مرمت بقاع متبرکه و عتبات عالیات انجام می شود، آشنا شوند./

تاریخ درج :  1395/2/8

تعداد بازدیدها : 1785
 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پخش زنده
پخش زنده حرم
حدیث روز

  رسول گرامی اسلام صلى الله عليه و آله :

حُبّي و حُبُّ أهلِ بَيْتي نافِعٌ في سَبعةِ مَواطِنَ أهْوالُهنَّ عظيمةٌ : عِند الوَفاةِ ، و في القَبرِ ، و عِند النُّشورِ، و عِند الكِتابِ ، و عِند الحِسابِ ، و عِند الميزانِ ، و عِند الصِّراطِ .

دوست داشتن من و دوست داشتن خاندان من در هفت جاى بسيار وحشتناك به كار آيد: هنگام مردن، در گور، هنگام رستاخيز، هنگام ديدن نامه اعمال، هنگام حسابرسى [اعمال]، نزد ترازو[ى اعمال ]و صراط.

پیوند ها