امروز دوشنبه 30 مهر 1397
عضویت در خبرنامه
لطفا مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید
نام شما :
ایمیل :
موبایل :

اوقات شرعی
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست ؟

هیچ سعادتی بالاتر از خدمت کردن در راه اهل بیت (ع) نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس ، عبدالکریم نباتی مدیرکل اداره کل تامین اجتماعی استان فارس در دیدار رئیس و معاونین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس با اشاره به اینکه شیعیان هرچه دارند از برکت وجود مطهر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است ، گفت: ایرانیان از بدو تولد تا زمان مرگ متوسل به این خاندان با برکت هستند و زندگی خود را در راه این عزیزان وقف می کنند.

وی با بیان این موضوع که سعادتی بالاتر از این نیست که بخواهیم در راه اشاعه فرهنگ و نام امامان معصوم خود گام برداریم ، ادامه داد: کار کردن برای این بزرگواران توفیق می خواهد و هر شخص یا گروهی توفیق خدمت به آستان مقدس آن امامان همام را پیدا نمی کنند و قطعا سعادت پیدا کردن خدمت در این راه جزء عنایات خاصه خدای متعال است .

مدیرکل تامین اجتماعی استان فارس با اشاره به دفاع مقدس و حضور مردم در عرصه دفاع از ایران اسلامی ، جوهره این حضور پرقدرت را عشق به امام حسین (ع) و کربلا معلی دانست و افزود : برکت وجود ائمه اطهار(علیهم السلام) در خاک عراق و شوق زیارت این عزیزان ، انرژی و توان چندبرابری به رزمندگان می داد و این شوق کارهای غیر ممکن را ممکن می کرد.

نباتی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی استان فارس درحد توان خود ، کارکنان و خانواده تحت پوشش خود را در این امر خیر سهیم خواهد کرد ، گفت : انشاالله با همراهی همه مدیران و معاونین در سراسر استان فارس ، این سفره با برکت را در اداره ، نواحی و دفاتر اداره تامین اجتماعی فارس گسترش خواهیم داد تا همه از برکت این کار بهره مند گردند.

در این دیدار اسکندر قاسمی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس نیز با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این عرصه ، گفت : استان فارس از زمان تشکیل ستاد در فارس با اجرای بیش از 90 پروژه هنری و صنعتی یکی از پیشتازان این مسیر پرافتخار بوده است و نام هنر استان فارس و اقدامات هنرمندان این ستاد همچون نگینی در حرمهای مطهر ائمه اطهار( علیهم اسلام) می درخشد.

قاسمی با بیان اینکه مردم گرداننده کار بازسازی عتبات عالیات هستند ، ادامه داد: شور و شوق مردم جهت این کار مقدس وصف ناپذیر است و جهت مشارکت در این امر خیر از همدیگر سبقت می گیرند که این موضوع نشانگر علاقه و محبت آنان به خاندان اهل بیت رسول گرامی اسلام (ص) است .

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس بیان اشاره به این موضوع که هم اکنون کار بازسازی به توسعه حرم های مطهر ائمه اطهار(علیهم السلام) در عتبات عالیات رسیده است ، افزود: انشاالله با ایجاد صحن های متعدد در حرم های مطهر ، فضای زیارتی این اماکن مقدسه در آینده به 2 الی 3 برابر ظرفیت موجود خواهد رسید ./
تاریخ درج :  1395/3/30

تعداد بازدیدها : 631
 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پخش زنده
پخش زنده حرم
حدیث روز

  رسول گرامی اسلام صلى الله عليه و آله :

حُبّي و حُبُّ أهلِ بَيْتي نافِعٌ في سَبعةِ مَواطِنَ أهْوالُهنَّ عظيمةٌ : عِند الوَفاةِ ، و في القَبرِ ، و عِند النُّشورِ، و عِند الكِتابِ ، و عِند الحِسابِ ، و عِند الميزانِ ، و عِند الصِّراطِ .

دوست داشتن من و دوست داشتن خاندان من در هفت جاى بسيار وحشتناك به كار آيد: هنگام مردن، در گور، هنگام رستاخيز، هنگام ديدن نامه اعمال، هنگام حسابرسى [اعمال]، نزد ترازو[ى اعمال ]و صراط.

پیوند ها