امروز جمعه 25 آبان 1397
عضویت در خبرنامه
لطفا مشخصات خود را در کادر زیر وارد نمایید
نام شما :
ایمیل :
موبایل :

اوقات شرعی
نظر سنجی
نظر شما در مورد وب سایت چیست ؟

استان فارس استان هنر است

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس در جشنواره نشان محبت و رونمایی از پنجره های چوبی حرم مطهر امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع)  با اشاره به اینکه استان فارس تاکنون ۸۵ پروژه را از ابتدای بازسازی حرم های مطهر اهل بیت علیه السلام در کشور عراق بازسازی کرده است اظهار کرد: استان فارس از استان های هنرمند خیز کشور است و تمامی این پروژه ها با همکاری هنرمندان انجام شده است.

اسکندر قاسمی با اشاره به اینکه امروز از شش پنجره چوبی که در جوار حرم امامین کاظمین در صحن مزین به نام حضرت امام رضا علیه السلام نصب خواهد شد رونمایی شده است، افزود: این پنجره ها به ابعاد ۲ متر در ۲.۳۰ متر به صورت گره چینی برای اولین بار به صورت دوجداره ظرف ده روز آینده به سامرا ارسال و نصب می شود.

وی خاطرنشان کرد: این پنجره ها از 7 خرداد به مدت ۱۰ روز در حرم مطهر حضرت سید علاءالدین حسین (ع)در معرض دید عموم قرار می گیرد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس با تصریح اینکه صندوقچه حرم حضرت مسلم (ع) نیز ۹۵ درصد تکمیل شده است، بیان کرد: این صندوقچه نیز طی ماههای آینده به عراق ارسال خواهد شد.

تاریخ درج :  1397/3/7

تعداد بازدیدها : 181
 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پخش زنده
پخش زنده حرم
حدیث روز

  رسول گرامی اسلام صلى الله عليه و آله :

حُبّي و حُبُّ أهلِ بَيْتي نافِعٌ في سَبعةِ مَواطِنَ أهْوالُهنَّ عظيمةٌ : عِند الوَفاةِ ، و في القَبرِ ، و عِند النُّشورِ، و عِند الكِتابِ ، و عِند الحِسابِ ، و عِند الميزانِ ، و عِند الصِّراطِ .

دوست داشتن من و دوست داشتن خاندان من در هفت جاى بسيار وحشتناك به كار آيد: هنگام مردن، در گور، هنگام رستاخيز، هنگام ديدن نامه اعمال، هنگام حسابرسى [اعمال]، نزد ترازو[ى اعمال ]و صراط.

پیوند ها